Navíjanie rýchlomer Niva 2020
€31.80

Navíjanie rýchlomer Niva 2020

3 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:f81496

Navíjanie rýchlomer Lada Niva 4x4 2020 model roka s paneli zariadenia novej vzorky. Prístroj je určený na zvýšenie počtu najazdených kilometrov hodnotu vo veľkom smer. Naša Niva 2020 rýchlomer Winder pripojí na OBD 2 diagnostický konektor a nevyžaduje zásah do auta vedenia. Ak chcete spustiť vinutie, jednoducho zapnite zapaľovanie a vložte vinutia do diagnostický konektor auta. Aj pred vinutia začať, je potrebné odstrániť poistka na ABS, zaznamenávať najazdené došlo synchrónne a na palubnej doske a v riadiaca jednotka motora.

Ako výsledok, nové kilometrov je pridaná do všetkých nahrávanie bloky, ktoré robí proces úplne traceless a neumožňuje stanoviť skutočnosti vinutia ani s pomocou počítača, diagnostika.

Všetky prístroje, ktoré naša spoločnosť ponúka sú neobmedzené, T. J. nie sú žiadne obmedzenia na počet kilometrov sú rany. To znamená, že môžete zlikvidovať akúkoľvek hodnotu, bez montáž, že zariadenie sa zablokuje a bude vyžadovať firmware-to sa nesmie stať.

Je tu tiež možnosť použitia Niva 2020 rýchlomer Navinuté na dve alebo viac identické autá-väzba na víno zákonníka č.

Záruka na 5-ročné rýchlomer s voľným výmena v prípade poruchy. Pred odoslaním, naši špecialisti programe, konfigurovať a test na pneumatiky Kang analyzer každé zariadenie. Môžete sa tiež obrátiť na našu technickú podporu, ak máte akékoľvek otázky počas prevádzky. Všetky naše kontakty budú uvedené v pokynoch priložených k zariadeniu.

Posielanie z Ruska, od mesta Tver, poštou odoslanie 1. triedy. Čas dodania závisí od regiónu a priemer z 3 na 7 dní.

Ďakujeme za váš záujem o naše výrobky! Pýtajte sa v správach.

Štítky: osciloskop 1c15, ammolite šperky, môže tachometra, ucl co ltd, kábel vagcom, high speed vlak, skyline v35, asi vietor, autocom, jlr mongoose.

  • Položka Výška: 7cm
  • Položka Hmotnosť: 0.06kg
  • Pôvod: RU(Pôvodu)
  • Položka Šírka: 5inch
Doplňujúce údaje