Kegel Váhy - Sada 7 Lekár Odporučil Kegel Gule na Sprísnenie & Posilnenie Panvového dna
€24.92

Kegel Váhy - Sada 7 Lekár Odporučil Kegel Gule na Sprísnenie & Posilnenie Panvového dna

0 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:f41523

Kegel Váhy - Sada 7 Lekár Odporučil Kegel Gule na Sprísnenie & Panvového dna Posilnenie LEKÁR NAVRHNUTÝ a ODPORÚČANÉ – Naše Diskrétne balenie Panvového dna Váhy sú vyrobené s tele-bezpečný Silikón, ktorý je BPA a Ftalát voľný. OBROVSKÝ SÚBOR 7 progresívne kegel závažia pre Začiatočníkov & Advanced | hodvábne jemné svetlo & ťažké, pretože každý z nás je iný . JEDINÝ SÚBOR 7 ultra-prémiový silikónový kegel lopty pre ženy, ktoré budete kedy potrebovať! PREMIUM & 100% DISKRÉTNE DELUXE BALENIE našich kegel cvičenia zariadenia z neho robí IDEÁLNY DARČEK pre INTÍMNE Vaša Matka alebo niekto Milovaný. Zabudnite na lacné plastové konkurenčných napodobiteľov (jade vajcia pre ženy, keegal gule, benwall lopty), RÝCHLE VÝSLEDKY - 15 minút denne a za pár krátkych týždňov je všetko, čo potrebujete cítiť rozdiel! POSILŇOVAŤ PANVOVÉ SVALY, aby sa cítili viac cconfident s vaším partnerom, zlepšenie Kontroly močového Mechúra a Inkontinencia, urýchliť Práce na Obnovenie & fix vaše Výhrez Pohodlné & Ergonomical tvar našich Kegel Lopty pre Ženy bol inšpirovaný kvapky vody. Budete sa CÍTIŤ ROZDIEL! Ak ste našli iné produkty príliš bolestivé, alebo príliš jednoduché použitie - naše malé cvičenie lopty pre ženy bude ideálny.

Vhodné pre:

Sú si ľudia pod?

●Trápne Netesnosti Pri Kýchanie, Kašeľ alebo sa Smiať

●Slabé Panvovej Steny Svaly Pred A Po Pôrode

●Močových Stresovej Inkontinencie

●Opakujúce Sa Panvové Zápalové Choroby

●Bez súvislého ako predtým s pošvy

●Chcete vrátiť do starých čias kompaktný a vášeň

Ak ste osôb uvedených vyššie, močového Mechúra, Močovej inkontinencie.

Váhy cvičenie je ideálna voľba pomôže prestavaný močového mechúra

Naše balenie obsahuje:

7 progresívne váhy

1 quick-start guide

diskrétne giftbox

velvet skladovanie vrecko pre 1 guľkové

eBook s rozsiahly Návod na Kegel Cvičenia

Ideálne pre začiatočníkov a pre odborníkov v panvových svalov školenia. 7 gule vám dostatok priestoru pre neustály pokrok.

Prémiový produkt

najviac ergonomický tvar k dispozícii (nie príliš veľké, ani príliš malé), pocit je hodvábne hladký a robí pre extrémne pohodlné nosenie.

100% Bezpečný Silikón

Bezpečnosť každého zákazníka je našou prioritou. Naše výrobky sú BPA-Free, hypoalergénne a non-porézne pre jednoduché čistenie. Žiadne pohyblivé časti vo vnútri.

Štítky: loptu ben wa, 4 láska gule, lekár hrať, pompoar, kegel tréner, kegel cvičenia, g mieste, ohrievač sexuálnu hračku, , podlahy v panvovej, lekár hračka.

  • Číslo Modelu: SHDS009
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: aixiasia
Doplňujúce údaje