Vysoká kvalita Sumitomo ER-10 Typ 39 81C optického vlákna fusion splicer elektródy
€11.22

Vysoká kvalita Sumitomo ER-10 Typ 39 81C optického vlákna fusion splicer elektródy

0 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:f412

Vysoká Kvalita Sumitomo ER-10 Typ 39 81C optického vlákna fusion splicer elektródy

Vijei je poskytnúť vám najvyššiu kvalitu Splicer Elektródy.Splniť a prekročiť špecifikácií, ktoré sú nevyhnutné pre Optický priemysel.Sme hrajú splicer elektródy, ktoré podporujú rôzne modely Fujikura,Fitel,Sumitomo,Corning, Ericsson a Jilong značkové splicers Fujikura Náhradné Elektródy.Naše elektródy je vyrobený zo super presnosť technológie a špeciálne materiály, mohol kompatibilné s rôznymi značky modely vlákniny fusion splicer, dlhá životnosť a ochranné vonkajší obal môže splniť priemysel v rozsahu optickej výrobcu zariadenia a osobitné požiadavky na komunikáciu obsluhy.Všetky produkty sú 100% jednotlivo kontrolované a garantované kompatibilné.

Superior a stabilný výkon

Dlho-posledná životnosť elektródy Životnosť približne 4000 krát Package :1 pár

Zmeniť elektródy metóda: po Prvé, musí potvrdiť, zvárací stroj v vypnutie štátu prijať elektródy komora ochranný kryt, uvoľnite skrutku pevne elektródy ťažba elektródy; potom uvoľnite elektródy hodváb hore, odstráňte spodný elektródy. Po druhé, inštalácia nových elektródy, prevádzky postup a spôsob odstraňovania elektródy je opak, naopak, môžu byť prevádzkované. Dve elektródy tip schválení požiadavky na : 2.6 + / - 0.2 mm. Nakoniec, v montážnom procese, nie je možné dotykový hrot elektródy a aby sa zabránilo poškodeniu elektródy, a vyhnúť sa elektródou spadajú do stroja vnútorné poškodenie spôsobené. Po výmene elektród, arc pozícia by mala byť kalibrované.

Štítky: sekáčik sumitomo, optický splicer, vlákno stroj fusion, ownic, konektor sumitomo, Vlákno fusion splicer, sumitomo, telefón obchod, freedconn tcom sc, cd laserovej rezacej hlavy.

  • Číslo Modelu: ER-10
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: VIJEI
Doplňujúce údaje