VEVOR 40W Co2 Laserové Rytie Stroj USB port Vysoko Presný laserový rytca
€299.13 €269.21

VEVOR 40W Co2 Laserové Rytie Stroj USB port Vysoko Presný laserový rytca

0 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:f26459

Nové 40W 220V Rezanie Gravírovanie CO2 Laser USB Stroj Rytec Ostrenie drevoobrábacích

Detaily produktu: Tento CO2 rytie stroj integruje najnovšie svetlo, stroj a elektrickej energie mechanického pohybu na dizajn tohto vysoko presné a vysokú rýchlosť tri generácie modálne CO2 LASER Rytec. Tento zbrusu nový DC-KIII CO2 laser rytec je vybavený jednou 40 W chladenia vodou, laserové trubice, vysoko presné krokové motory, vysokú kvalitu riadiacej dosky. Zamestnáva USB port, a teda môže byť pripojený k notebooku alebo stolového počítača. Podpora z dodaného softvéru, Coreldraw, tento stroj môže pracovať aj s viacerými grafické formáty vrátane EMF/JPG/PLT/WMF. CorelDraw má schopnosť oboch NewlySeal a NewlyDraw a tak to môže byť employeed v oboch rezbárstvo a rezacie práce.

Počítačová Mini Laserové Gravírovanie a Rezanie Stroj je vhodný pre rôznych materiálov, ako sú bambus kus, dvakrát farba dosky, boulder, rohy, kožené, kryštálu, dreva, ekologické plastové, abrics, papier ,fóliu, plátno , Akryl a plast. Ak sa chcete uistiť, že tento laser rytec bude engrave o určitej položke alebo rezané určité položky, ste vítaní, aby mi poslať vzorky, ktoré položky a ja som sa bude testovať pre vás. Len mi email pre detaily. 1.Platné Materiál:

Drevo, papier, koža, látky, Plexiskla (rezy pomerne plytké na normálne sklo), epoxidové živice, hustota rada, dvoj-farebné dosky, mramor, plasty, gumy, crystal, bambusu a iných nonmetal materiálov. Všetky laserové gravírovanie stroje nemôže vybojovať / rezanie kovu alebo keramiky. 2.Vhodné Odvetvie: Tento stroj je vhodný na tesnenie gravírovanie, reklamné, umenie darček, odev, koža, hračky, stavebné čalúnenie, počítačové vyšívanie, balenie a tlač, papier výrobok, odevy vzoriek, veľké šírka krajčírstvo, obuvník, nábytok, priemysel, remeslá, štítky dekorácie, woodcut a iných odvetviach.

Prečo si vybrať NÁS:

Funkcia :

Tento stroj integruje najnovšie svetlo, stroj a elektrickej energie mechanického pohybu na dizajn tohto vysoko presné a vysokú rýchlosť tri generácie modálne CO2 LASER Rytec.

Port USB na Počítači. CorelDraw Súčasťou Dodávky Je Aj Softvér. CorelDraw má schopnosť oboch NewlySeal a NewlyDraw a tak to môže byť employeed v oboch rezbárstvo a rezacie práce. Prijať Japonsko dovezené doske a čip, ktorý môže ovládať rytie presnejšie. Prijať Nemecka dovezené ložiska a vysokú presnosť krokovanie pás, ktorý nielen, aby rytie presnejšie, tiež sa stroj životnosť dvakrát až trikrát než bežné CO2 LASER Rytec. Vystužené a pribrala telo stroja, aby preprava absolútne byť bezpečnejšie a dlhšiu životnosť. Postavený tepla rozptýlené ventilátor na zníženie všetky elektronické komponenty teploty. Tak predĺžiť elektronických komponentov život a vyššiu technickú volatility. Vysoká Presnosť, Zintenzívnenie motorových robí rytie presnejšie. Toto zariadenie podporuje akýkoľvek model tlačiarne, skenera.Byť kompatibilný s TIF medzinárodnej normy písma a BMP/JPG/JPEG/WMF/EMF/PLT.

Tachnical Údaje :

Package Podrobnosti: 1 x CO2 LASER Rytec 1 x Vodné Čerpadlo 1 x Dymové Rúry 1 x Dymový Ventilátor 1 x Napájací kábel 1 x USB Kábel 1 x USB Kľúč 1 x Príslušenstvo Taška 1 x inštruktážne Video 1 x anglický Manuál

Detaily Obrázkov:

Certifikáty:

Spoločnosť Vzhľad:

Sklad Vzhľad:

Štítky: laserové trubice, papier laserové gravírovanie, co2 laser machin, vlákno laser cutter, jh laserom co2, engrav laser, 40w co2 laser, 50w fiber laser, laser rytec 15w 50, sústruh vevor.

  • Gravírovanie oblasti: 300 x 200 mm
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
Doplňujúce údaje