NOVÉ HOBBY LM317+LM337 Negatívne Dual Power Nastaviteľný Držiak Modul Napájania Rada Elektronických Komponentov
€5.58 €3.96

NOVÉ HOBBY LM317+LM337 Negatívne Dual Power Nastaviteľný Držiak Modul Napájania Rada Elektronických Komponentov

5 Recenzie | Napísať recenziu
 • Dostupnosť:Skladom
 • Kód Výrobku:f26403

{infomodule}

Popis: FR-4 obvod dosky dosku pomocou vojenskej triedy A materiálu, plechov, a niektoré stability tolerancie parametre, materiál, správal veľmi ťažké, ktorá je v záujme množstvo ďalších relatívne lacné ceny list. PCB dosky parameter prvky sú vytlačené priamo, bez ohľadu na obvod, schéma prípade môžu byť pripájané priamo, veľmi pohodlné. 1. Obojstranné elektroinštalácie, podložky sprej cínu a cínu zvýšiť Proces podložky, môže vydržať opakovane desoldering, nie je ľahké spadnúť. (Ohýbanie dole odkazuje na non-ľudské podmienky spôsobené)

2. Od roku menej pravdepodobné, aby pracka, zlá doska sa bude meniť s časom a životné prostredie vyplývajúce z ohýbanie. 3. Impedancia viac stabilné a spoľahlivé. Odporúčanie: vstupné napätie (opravené vyhladený napätie znamená, skôr ako STRIEDAVÉHO napätia, AC vstup je odstránené a filtrované 1.414 krát, ak vstupné napätie 12V AC je odstránené a filtrované po 12 * 1.414 = 16.968 V) najmenej vyššia ako výstupné napätie 3V, ale nesmie byť príliš vysoká, príliš veľký tlak, iba zvýši 317/337 spotrebu energie, čip tepla, výstupný prúd môže byť aj menej, napríklad, ako vstupné napätie je odstránené a filtrované napätie je 12V, výstup nariadenia 5V, regulátor tak, aby pokles tlaku je nad čip 12-5 = 7V, ak je aktuálny čas Je 0,5 A, potom napájací regulátor trubice je 0,5 * 7 = 3.5 W, väčší výkon, viac závažné tepla. Parameter: Rada veľkosť cca: dĺžka 62mm šírka 59mm vysoké 30 mm Vstupné napätie: AC 5V - dvojité dual AC 20V (iba dual AC input), Výstup DC: 1.3-25 V, Prúd: 1 Vlnu režim: lineárne buck regulátor, výstupné napätie AC napätie je odstránené a filtrované po mínus 3V. Po takejto vstup dual 12V, regulátor usmerňovač filter napätie je nad 12 * 1.414 = 16.968 V, výstupné napätie môže 16.968-3V = 13.968 V Balíku je Zahrnuté:

1 x DIY LM317+LM337 Negatívne Dual Power Nastaviteľný Držiak

Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie poplatky, maklérske poplatky, a es pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

/ O služby /, On - Time Dodávky vrátenie peňazí ak výrobok nie je prijatá v zaručené dodacia lehota Dlhšia Ochranu 15 deň viac ochranu po dokončení objednávky Vráti Extra Vrátiť akýkoľvek produkt,ale len tie, v perfektnom stave Zaručenú Kvalitu Zaručenú Kvalitu alebo Úplné vrátenie peňazí

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť riešiť akýkoľvek problém a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Štítky: lm317 lm337 nastaviteľné, diy flanelové rada, lm337, diy electron auta, diy napájanie, ibm napájanie breakout rada, diy kit elektronika hodiny, komponenty elektronické, lm317, elektronika časti ročníka.

 • Package: Iné
 • Prevádzková Teplota: Iné
 • Číslo Modelu: Iné
 • Názov Značky: TMOEC
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Aplikácia: Iné
 • Strata Sily: Iné
 • stav: Nové
 • Druh: Regulátor Napätia
 • Napájacie Napätie: 1.3-25 V
Doplňujúce údaje