Celá obrazovka pre Xiao Mi 8 Lite, Mi8 Lite-frameless-Black
€33.09

Celá obrazovka pre Xiao Mi 8 Lite, Mi8 Lite-frameless-Black

2 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:f26402

.reagovať { width: 100%; height: auto; }

Je nevyhnutné, aby pre-test, bez konečná montáž bez použitia lepidla, len pripojením káblov, ako v prípade pôvodných vadu, bude nahradený do 48h.

Oznámenia | Veci brať do úvahy, keď montáž:

Na kompatibilných obrazovky, jas nie je identická s originálom.

Obrazovky podľa výrobcu môže mať modré, žltkastá, ružovej alebo bielej farbe.

To neprináša montážny návod, ako to vyplýva, že je položka, špecializovaných obchodoch.

Ak je to potrebné na inštaláciu, ktoré poskytujeme v montážny kit, lepiaca rovnako. Ak sa na obrazovke má pred-aplikuje lepidlo, na tekuté lepidlo na fotke nebudú poskytnuté tak, ako je to potrebné a ak to je možné aplikovať to môže viesť k nesprávnej montáže.

Nástroje ponúkané sú basicas, niektoré modely potrebovať nejaký špeciálny nástroj, ktorý súprava neobsahuje.

ČLÁNOK NESTABILNÝCH : odporúčame, aby tieto sú krehké predmety, ktoré by sa malo zaobchádzať opatrne pri úprave, ak nie, skončí lámanie. Kryštál je veľmi slabá, a s jednoduchým tlak, ak nechcete ísť opatrne, môžete zlomiť. Začína to byť ťažké, akonáhle je namontovaný a má pevný základ za to. Stále, kompatibilný obrazovke je vždy bude viac krehké ako originál.

HRÚBKA : TFT displeje, ktoré je uvedené v názve, sú vždy silnejšie a majú nižšie rozlíšenie, preto je nevyhnutné mať technické znalosti pre inštaláciu nie je dosť, aby sa z, čisté a prilepiť. Ak môžete urobiť, je vzlietnuť čistenie a prilepenie z nášho pohľadu nie ste technik, niekedy sprostredkovateľa rám by mali byť odstránené, a pod. Ak chcete vytvoriť správnu inštaláciu.

Neponúkame návody, alebo montáž tipy. Ak si nie ste istí, ako na vrchu, môžete použiť náš pick-up, opravy a dodanie služby. Vždy môžete požiadať nás o ceny, ale pre odhad, to sa môže líšiť medzi 25 a 40 eur.

Vopred aplikovaná lepidlá na späť na rám obrazovky

Hoci lepidlo sa môže objaviť na fotke, pre-aplikovať pásy, to závisí veľa o veľa. Fotografia je všeobecný jeden, a nemusia mať, že lepidlo.

DREZ SVETLO

Na kompatibilných obrazovky, ktoré nesú 3 tlačidlá na spodnej časti, najmä v BQ a Xiao je, chladič nie je prítomný, hoci fotografia ukazuje. To robí tlačidlá sa rozsvieti v non-uniform spôsobom. Drez je odstránený zo starého obrazovky a dať na nové miesto pred montážou.

Tlakové body | Tiene

Ak po nejakom zhromaždení, na obrazovke sa zobrazí tlakové body sú definované ako zmena farby, to je spôsobené zlou inštaláciou. Za nebola čistiť správne, alebo nie je skrutku, ktorá robí tlak, alebo ohnuté šasi. Na podvozku, bývanie, ktorý je ohnutý, hoci 1MM, pre pevné sklo je dosť vytvoriť tlak bod, ktorý zmení farbu na bielom pozadí žltého, a potom čierna pri lcd prestane pracovať. Nepleťte si to s dead pixel, ktorý je továreň vada, ktorá je sotva viditeľné na bielom pozadí.

VZHĽAD

Sú články venované technických služieb, a nie vykonávať špecializované box na predaj, ako parfum. Keď príde na články venované technické služby, sú nebude vyzerať rovnako ako článok určených na spotrebu, na verejnosti. Aj keď sa zdá byť použité podľa detras, ako obrazovke, ktorá sa nesie niektoré opevnenia v zadnej časti, kde sa hodí na bývanie, to neznamená, že sú používané položky. Nemusíte venovať pozornosť časť nevidíte vnútri telefónu.

ODKAZY

Pozornosť by sa mala venovať odkaz, ktorý je umiestnený na LCD flex kábel, ak je vaša zobrazená model je pre značky ako BQ alebo Huawei. Po uvedení iný odkaz, to prestane fungovať, alebo priamo sa nezapne. Bohužiaľ, pre tento typ poruchy zákazníkom, sme sa nepreberajú zodpovednosť. Ak neviete, aký odkaz by ste si mali vybrať, mali by ste kontaktovať pred nákupom.

【Kompatibilný model obrazovky je dokonale kompatibilné. To nemôže fit iné modely. 【Vysokým rozlíšením OLED displej ponúka nádherný výhľad, rovnako ako v pôvodnom, vďaka Digitalizátorom., ktorý priradí prepojenie s obrazovke. [ŽIADNE LCD] 【Kupujúci calidad] vyzýva 100% overené trikrát pre každý náhradný displej pred zásielky na zabezpečenie rýchlej reakcie a displej s vysokým rozlíšením na každej obrazovke. Obrazovky Digitalizátorom. sa používa na opravu a vymeniť krakovaný, poškodené, chybné alebo vážne poškodené dotykový displej. To tiež rieši problémy zobrazenia, mŕtve pixely na obrazovke trhliny a chybné farby.

Štítky: displej mi 8 lite xiao, hydrogel mi9t, anti šok kryt redmi poznámka 7, displej p30 lite, deti xiao mi8 lite, fitness tracker xiomi, displej mi8, lcd mi 9, xiao mi 9 se na palube, mi8.

  • Položka Stav: Nové
  • LCD Auta: Áno
  • Pôvod: ES(Pôvodu)
  • Certifikácia: CE
  • Typ Dotykového Displeja: Kapacitný Displej
Doplňujúce údaje