8ohm 2W Reproduktor S 4Pin PH1.25 Konektor vhodný pre PH1.25 reproduktor konektor regulátor rady
€6.23

8ohm 2W Reproduktor S 4Pin PH1.25 Konektor vhodný pre PH1.25 reproduktor konektor regulátor rady

1 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:f26309

Popis:

Rozmer Veľkosti 15 mm(Priemer)

Dĺžka kábla 30 cm

Hodnotiť Výkon 2,0 W(Max 3W)

Normálne Impedace 8ohm

Balenie zoznam:

1× 8ohm 2W reproduktor, veľkosť S PH1.25 Konektor

Inštalácia a Pozornosť:

1. LCD radič rada príkon napätie musí byť 12Vdc (s výnimkou niektorých dosiek, ktoré sú označené musieť použiť 5Vdc), elektrický prúd je odporúčané, aby sa 2A alebo vyššia ako 2A. Ak si nie ste istí, prosím, potvrďte na nákup odkaz stránku, alebo, potvrďte s predávajúcim. (Dôležité: Ak používate nesprávny sieťový adaptér, rada možno sa spálil, takže prosím, starať sa o to.)

2. Nemeňte radič rada nastavenia, všetky dosky boli stanovené s kompatibilnými firmware a správne nastavenie, a signálový kábel už bol pripojený na palube. ( Signálový konektor pin na palube, ktoré má značka je Pin1.)

3. Odkazujú na nákup odkaz fotografiu a pripojiť káble. (Dôležité: Ak spojiť s nesprávnym smerom, niekedy môže dôjsť k poškodeniu LCD, takže prosím, starať sa o to.) Pred zapnutím napájania, skontrolujte, či je signálny kábel medzi LCD displeja a radič rada je pripojený na správny pin a potvrďte, či podsvietenie displeja je kábel pripojený k invertor rady (booster rady).

4. Po správnom pripojení, pred napájanie dosky, kontrola správnej nie dotykový panel zadnej LCD alebo iné vodivé látky, ktoré môžu viesť rada krátke stave. Potom vstup napájania a vstup zdroj signálu súčasne na obrazovku a radič rada bude pracovať normálne.

5. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky alebo problémy, ktoré nemožno vyriešiť tieto "Problémy analýzy a strieľanie", prosím neváhajte a kontaktujte nás pred odchodom spätnej väzby alebo dať sporu, odpovieme vám do 24 hodín vyriešiť problém, alebo vrátenie peňazí, ak sa to nemôže byť stanovená.

6. Ak nás nebudete kontaktovať, uveďte, prosím, ďalšie informácie o fotografie pre nás analýzy:

A. obrazovke zadajte názov. (Fotografovanie obrazovky zadnej strane štítok)

B. všetky Vaše pripojenie stav, najmä signálový kábel do panela konektor. (Snímanie fotografií z nich.)

C. Váš napájací adaptér spec. (Odfotiť napájací adaptér spec. štítok)

7. Keď sa vrátite jeden výrobok na sklade, niekedy to znamená zahodiť ho. Pravdepodobnosť, že budú recyklovať, je veľmi, veľmi nízka. Tak v záujme ochrany nášho životného prostredia, dúfame, že si môžete vziať čas na analýzu, alebo sa obráťte na predajcu, než sa vrátite tento produkt. Ďakujeme.

8. Dúfam, že môžete získať užitočné výrobku, a daj nám pozitívnu spätnú väzbu, vďaka.

Ponúkame platobných metód, T/T, HSBC, Paypal, Western Union.

Položiek bude dodaný do 3 pracovných dní, okrem sviatkov.

To je veľmi dôležité, aby ste comfirm adresu a telefónne číslo vašej objednávky.Môžete zmeniť adresu, než sa na nás obrátite.

Doprava do Foody.news letecký náklad dorazí v 15-60 dni. Ak potrebujete produkt naliehavo, je možné zaslať do express lodnej dopravy.

Možno sa stretnete so situáciou, ako je uvedené nižšie:

Ak nechcete prijatú položky v 15-60 dni, pozrite si prosím sledovacie číslo, alebo nás kontaktujte.

Všetky prevádzkové problémy, Môžeme poskytnúť bezdrôtovej technológie na podporu pracovného času.

Ak tovar rozbité počas prepravy, kontaktujte nás prosím po prijatí tovaru, budeme odoslať alebo vrátenie peňazí vás.

Jeden rok záruka odo dňa, keď sa výrobok predáva. Niektoré technické problém môže byť vyriešený on-line.

Dobrá spätná väzba je veľmi dôležitá pre nás. Prosím, zanechajte pozitívnu spätnú väzbu,ak ste spokojní s našimi výrobkami a služby.Vďaka!

VS zobrazovacie TECHNOLÓGIE(SEHNZHEN) LTD je Hi-tech výrobca liquid crystal displayer.To je establishiment v roku 1998.Ústredie sa nachádza v meste Shenzhen.

Produkty patrí LCD Panel TN, HTN, STN, FSTN, CSTN; LCM z KLAS, OZUBENÉ koleso, KARTU, COF, Niektoré Doplnky ako Podsvietenie, Dotykový Panel a dokončiť výrobok--Digitálny Foto rámček. Tie výrobku použitie v širokom spektre aplikácií : v telekomunikačných, GPS, elektronické lieky, audio a video systém, prístroje a meradlá, domáce spotrebiče, osobný digitálny asistent (PDA), mobilné telefóny, vedecké nástroje a iné elektronické zariadenia. Sme vyhrali skvelé renomé doma aj v zahraničí. VS DISPLEJ dodala one-stop servis od výrobcu OEM, ODM produkt za služby. Z koncepčného návrhu na masový produkt, boli sme špecializuje v tejto oblasti už viac ako desať rokov. Naše efektívne inžinier budú obstarávať si na dizajn výrobku, ktorý spĺňa všetky požiadavky a poskytnúť zámorských technickú podporu prostredníctvom drôtu. Všetky výrobky sú priamo vyváža do Európy, Severnej, Ázie, Južnej Ameriky a tak ďalej. Na používanie zariadenia z Japonska a USA, enchancing v-dom výrobné kapacity, aby nadol výrobné náklady, a stále vysoko kvalitné výrobky. Výsledkom je, že sme získali vynikajúcu reputáciu v zahraničných trhoch. Výrobnú základňu zahŕňa pred 4 000 štvorcových metrov. 2 COB riadkov, 1 OZUBENÉ riadkov, 1 TAB linky,QC systém: ISO9001

Štítky: 40 pin, lcd radič rada cúvaní, akustické terminálu, 40 pin, lcd rada, bezdrôtový reproduktor, konektor reproduktora, 50 pin, lcd displej regulátora rada, bluetooth reproduktor, lcd radič rada ltn170x2, mini reproduktor, konektor reproduktora terminálu.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Kompatibilné Značka/Model: ŽIADNE
  • Číslo Modelu: 8ohm 2W reproduktor, veľkosť S PH1.25 Konektor
  • Názov Značky: VSLCDISPLAY
Doplňujúce údaje