Automatické Zubná Pasta Dávkovač Non-Jedovaté Vešiak Na Stenu Mount Protiprachová Zubná Pasta Squeezer Rýchle Vezmite Slamy Rack Domov
€3.98 €2.43

Automatické Zubná Pasta Dávkovač Non-Jedovaté Vešiak Na Stenu Mount Protiprachová Zubná Pasta Squeezer Rýchle Vezmite Slamy Rack Domov

2 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:f25948

Funkcie:

Hygienické a Pohodlie

Jeho čas zmeniť svoje návyky,Hands free zubná pasta dávkovač je non-kontakt na prevádzku a voľné ruky squeeze dostať zubná pasta,bezprostredný dotyk, veľmi hygienické a pohodlie.

Jednoduché Použitie

Pri prvom používaní tohto výrobku, odporúčame vám, aby ste squeeze zubnú pastu telo po inštalácii zubná pasta squeezer rozprašovača a stlačte tlačidlo niekoľkokrát na odstránenie akéhokoľvek vzduchu vo vnútri zubná pasta dávkovač, kým zubná pasta pochádza z trysky.

Znížiť Množstvo Odpadu

Môžete vytlačiť všetky zostávajúce zubnej pasty, čistiace peny, zmrzliny trubice, krém na ruky, atď., zníženie množstva odpadu.

Rozsah pôsobnosti

Vhodné pre kúpeľňa rodiny a hotel použitie, nie len dobre vyzerá, ale tiež veľmi čisto, je to hygienické a pohodlné.

Jednoduchá Inštalácia a Čisté

Zubnú pastu squeezer prichádza s traceless lepidlo a pracuje s hladkým povrchom, podporuje demontáž, aby interiér cleaner pre jednoduché čistenie.

Netoxický a Ekologický

Stojíme za kvalitou našej zubnej pasty rozprašovač pre deti a vaše rodiny by nikdy prestávky. Je vyrobený z ABS materiál, netoxické, bez zápachu a šetrné k životnému Prostrediu.

Špecifikácie:

Typ: Zubná Pasta Squeezer

Množstvo: 1PC

Materiál: ABS

Farba: Nebeská Modrá/ Sea Modrá/ Cherry Pink/ Béžová

Veľkosť: 11.5*6.4*6.2 cm/11.8*11.8 palec

Čistá Hmotnosť: 108.0 g/1,41 oz

Package:

1 * Zubná Pasta Squeezer

Štítky: pridajte cestoviny, pre domáce, toothpast, steny prútia, automatu zubná pasta dávkovač, groove klip, blázon blister klip dávkovač, stroj zubná pasta automatické, odšťavovač cestoviny, dávkovač ecoco.

  • Materiál: Plastové
Doplňujúce údaje