SC/APC-FC/APC optického vlákna OTDR Test Predlžovací Kábel OTDR Spustenie Kábel jednom režime ODTR mŕtve zóny odstránenie kábel 500m 1km2km
€59.19 €56.23

SC/APC-FC/APC optického vlákna OTDR Test Predlžovací Kábel OTDR Spustenie Kábel jednom režime ODTR mŕtve zóny odstránenie kábel 500m 1km2km

0 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:f25339

OTDR test predlžovací Kábel sa používa Hlavne na tvoria OTDR test slepý oblasti, uprostred optických vlákien bez fusion spoločné, malé rozmery, nízka hmotnosť, ľahko sa prenáša. Jednoduchý režim (9/125), multi-mód (62.5/125) Prijaté dĺžku 1 km a Strát je nižšia alebo rovná 0.5 dBm/ km S výborným tesnením výkon, vodotesný, anti-zablokovať a v nevýbušnom

Štítky: apc sc, viavi, Vlákna, RGB Ligotať, batéria otdr anritsu, launch x431, apc konektor, vnútorné optické drop kábel, otdr tester, 2 core optický kábel.

  • Názov Značky: COMPTYCO
  • Typ Konektora: Hybrid
  • Veľkosť: 28*15*7.5cm
  • Číslo Modelu: SC/APC-FC/APC
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
Doplňujúce údaje