Sketchbook 8K / 16K / A4 Maľovanie Denník Maľovanie Graffiti Mäkký Kryt Čierny Papier Sketch Book Notebook Kancelárske Školské potreby Gif
€7.40

Sketchbook 8K / 16K / A4 Maľovanie Denník Maľovanie Graffiti Mäkký Kryt Čierny Papier Sketch Book Notebook Kancelárske Školské potreby Gif

2 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:f24978

Spôsob Platby

1. Existuje mnoho spôsobov platby k dispozícii na Foody.news ako Alipay, kreditné karty,real-time bankové prevody, offline platby (bankové prevody a Western Union).Môžete si vybrať metódu, ktorá je najvhodnejšia pre vás. Na ochranu vašich záujmov,vaša platba bude dočasne v držbe Sos, a nebudú poskytnuté na nás, kým sa dostanete vašej objednávke a že sú spokojní s tým.

Doprava

1.Keď sme dostali vašu objednávku a platbu, zvyčajne to trvá nás 2-5 dní na dokončenie dodávka a aktualizovať logistiky sledovanie informácií do systému. Avšak, vzhľadom na určité faktory a regionálne otázky, ktoré môžu viesť k omeškaniu dodania tovaru, dúfame, že by ste mohli pochopiť. Doba prepravy je zvyčajne 15-40 dní, prosím, buďte trpezliví.

2. Ak potrebujete rýchlejšie dopravy, logistiky režime, môžete vybrať iné spôsoby, prosím, kontaktujte nás.

3. Nie sme zodpovední za akékoľvek cla alebo dovozu dane.

4. Ak nechcete dostávať balík v rámci bežnej tranzitný čas(15-40 dní),prosím, kontaktujte nás, budeme sa s tým vyrovnať a reagovať do 24 hodín u vás.

Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás slobodne, budeme odpovedať na vaše otázky ASAP

Sme plne garantovať, že naše položky. Všetky položky sú v úplne novom stave, pokiaľ nie je uvedené v popise. Ale ak sa zobrazí produktov s kvalitou problém,nás prosím kontaktujte prostredníctvom masážne centrum v Foody.news. Budeme spätnú väzbu ASAP.

Spätná väzba

1. Medzinárodné Kupujúcich, vezmite Prosím na Vedomie: Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo lodné náklady.

Štítky: canson sketchbook, mix media sketchbook, čierny papier sketchbook, a5 notebook, e denník, sketch book sakura, Sketchbook, agenda, plánovač, a4 čierny papier.

  • Druh: Maľba Na Papier
  • Číslo Modelu: 250015488
  • Model: Tri voliteľné
  • Maľovanie Typ Papiera: náčrt
Doplňujúce údaje