Obvod Rada pre PH Tester, je Uzavreté s Rôznymi Test Metrov Široko Používané Jednoduchá obsluha Praktické a Pohodlné
€9.56

Obvod Rada pre PH Tester, je Uzavreté s Rôznymi Test Metrov Široko Používané Jednoduchá obsluha Praktické a Pohodlné

1 Recenzie | Napísať recenziu
 • Dostupnosť:Skladom
 • Kód Výrobku:f193213

Sme zaviedli radič navrhnutý špeciálne pre Arduino1 Pro analog pH meter, pomocou priemyselné-line elektródy, ktoré majú spojenie je jednoduché, pohodlné a praktické, majú dlhú životnosť, dlhodobé on-line monitorovanie a tak ďalej. Palubný indikátor napájania, BNC konektor a XH2.54 rozhranie. Keď sa používa, pH senzor je pripojený na palube BNC rozhranie, palubný XH2.54 rozhranie Arduino1 ovládača analógový port, ovládanie programu, môžete ľahko zmerajte hodnotu pH roztoku. Priemyselné on-Line pH kombinácie elektróda s nízkym impedancia-citlivé sklo membrány vyrobené z pH merania môžu byť aplikované na rôzne podmienky, s rýchlou odozvou, tepelnej stability vlastnosti: dobrá reprodukovateľnosť, ťažké byť hydrolyzovaný prakticky eliminovať alkalických chyba, v rozmedzí od 0 do 14pH lineárne potenciálnu hodnotu, Ag / AgCl s elektrolyt gel soľ most pozostávajúce z referenčného systému s stabilné pol-článková potenciál a vynikajúci výkon proti znečisteniu, krúžok, PTFE membrána upchávaniu, dlhodobé on-line testovanie. PH meter je ideálny pre dlhé-line sledovanie aplikácií.

Modul napájania: + 5.00 V

Modul veľkosť: 43mm × 32 mm

Merací rozsah: 0-14PH

Meranie teploty: 0-60 °C

Presnosť: ± 0.1 pH (25°C)

Čas odozvy: ≤1min

Priemyselné on-Line pH senzor (BNC konektor)

XH2.54 rozhranie (3-pin SMD)

Zisk úpravy potenciometer Indikátor Napájania.

PH senzor doska: 1pcs

Prosím, použite externý zdroj energie, napätie v blízkosti + 5,00 eur V, napätie presnejšie, vyššia presnosť!

Elektródy pred každým použitím kontinuálneho použitie sú potrebné kalibračný štandard tlmiaceho roztoku, aby dosiahli presnejší výsledok, teplota okolia, najlepšie pri teplote asi 25°C, PH hodnota je známe, že sú spoľahlivé, a jej hodnota PH, tým lepšie bližšie nameraná hodnota . Ak ste meranie vzorky je kyslé, použitie tlmiaceho roztoku, PH4.00 oprava elektródy, ak ste meranie vzorky je alkalická, prosím, použite PH9.18 tlmiaceho roztoku pre elektródy kalibrácie. Segmenty pre kalibráciu, len získať lepšiu presnosť.

Každý jeden pH elektródy na meranie pH rôznych roztokov, vyžadujú použitie čistej vody, odporúča sa použiť deionizovanej vode.

(1) každé zariadenie pripojené, ako je to znázornené, a to: pH elektródy je pripojené k pH meter dosky BNC konektor, a potom použite analógový kábel, pH meter doska je pripojený k analógový port 0 Arduino1 master. Po Arduino1 master napájanie, môžete vidieť pH meter dosky modrá kontrolka sa rozsvieti.

(2) majster Arduino1 programovanie kódu.

(3) pH elektróda je vložený do pH 7.00 štandardné riešenie, alebo priamo skrat obidva vstupy BNC rozhranie, otvorte Arduino1 IDE serial monitor, môžete vidieť aktuálne vytlačiť hodnoty pH, chyba neprekročí 0.3. Záznam ďalší tlače hodnotu, a potom v porovnaní so 7.00, rozdiel medzi modifikácie programu Offset miesto. Napríklad, vytlačiť hodnota pH 6.88, rozdiel bol, 0.12, v ukážkový program na zmenu #define Offset 0.00 #define Offset 0.12.

(4) pH elektróda do pH 4.00 kalibračný roztok, počkaj, nastavte potenciometer gain, print-tak ďaleko, ako je to možné hodnotu pH stabilné na úrovni okolo 4.00. V tomto čase, kyselina segment kalibrácia dokončená, môžete test pH roztok kyseliny.

Poznámka: Pri meraní iné riešenia, elektródy musia byť vyčistené.

(5) pH elektróda sám sa opiera o lineárnou charakteristikou, s vyššie kalibrácie môžu byť priamo meria hodnotu pH z alkalickej riešenie, ale ak chcete získať lepšiu presnosť, odporúča sa prehodnotiť. Alkalické pH hodnota 9.18 segment kalibrácia pomocou štandardných riešenie, tiež nastaviť potenciometer gain, stabilizovať na úrovni okolo 9.18. Po kalibrácii, potom môžete zmerať hodnotu pH z alkalickej riešenie.

Vzorky kód

Po prevzatí vzorky kód, otvorte 1Arduino IDE serial monitor, môžete vidieť výsledky.

/*

# Táto vzorka kódy je pre testovanie pH meter V1.0.

# Editor : YouYou

# Dátum : 2013.10.21

# Ver : 0.1

# Produktu: pH meter

*/

#define SensorPin 0 //pH meter Analógový výstup na Arduino1 Analógový Vstup 0

#define Offset 0.00 //odchýlka vyrovnanie

unsigned long int avgValue; //Store priemerná hodnota snímača spätnú väzbu

void setup()

{

pinMode(13,VÝSTUP);

Sériové.začať(9600);

Sériové.println("Ready"); //Test serial monitor

}

neplatné slučky()

{

int buf[10]; //buffer pre čítanie analógový

for(int i=0;i buf[j])

{

int temp=buf[i];

buf[i]=buf[j];

Štítky: auto okruhu tester, 12v tester pre auto, automobilový tester, obvod test, 12v auto tester, auto tester, auto test, 12v okruhu tester, poistka tester, auto okruhu tester.

 • Nástroj Dodávky: Rezanie
 • Technické parametre: Hodnota 2
 • Použitie: Vozidlá & Hračky Na Diaľkové Ovládanie,
 • Upgrade Diely/Príslušenstvo: Rám
 • Materiál: EVA
 • RC Diely a Accs: Antény
 • Názov Značky: Doit.am
 • Diaľkové Ovládanie Periférne Zariadenia/Zariadení: Diaľkové Ovládanie
 • Číslo Modelu: Auto Časť
 • Štyri-Pohon kolesa Atribúty: Montáž
 • Pre Typ Vozidla: Autá
Doplňujúce údaje