DC5-38V Multifunkčné Voltmeter Ammeter Elektronické Záťaže Battery Monitor Tester
€6.90 €5.38

DC5-38V Multifunkčné Voltmeter Ammeter Elektronické Záťaže Battery Monitor Tester

0 Recenzie | Napísať recenziu
 • Dostupnosť:Skladom
 • Kód Výrobku:f190569

Funkcie:

Meranie okruh čerpá silu z príkon port a nevyžaduje ďalšie napájací kábel.

LCD displej, ktorý je možné zobraziť napätie, prúd, výkon, vypúšťanie mAH, vypúšťanie čas a prevádzkovú teplotu.

Kompletnú ochranu mechanizmus s rôznymi práv ako podpätie ochrany, prepäťové ochrany, prepäťová ochrana, premôcť ochrany, overtemperature ochrany, nadčasy ochrany a viac kapacity.

Preplatok a overdischarge ovládanie batérie je možné dosiahnuť nastavením vhodných podpätie ochranu a na ochranu pred prepätím prahy.

Načasovať a kvantifikované batérii nabíjanie a vybíjanie je možné dosiahnuť nastavením vhodných časový limit ochrany a viac kapacity ochrany hraníc.

Package zahrnuté:

1 * DC5-38V Batérie Tester Voltmeter ammeter elektronické load monitor nabíjačku tester

-----------------------

Produkt detailné:

1, LCD displej

V normálnom režime, LCD displeje vstupné napätie a prevádzková teplota na druhú stranu; v zostupný zobrazuje v reálnom čase aktuálny, výkon, kapacita a vypúšťanie čas.

V chránenom režime, LCD displeje ochranu kód.

V režime nastavovania, LCD displeje rôzne nastavenie parametra kódy a parameter prahy.

2, zvuk, svetlo a alarm

Keď výstupné napätie ammeter je zapnuté, SPUSTITE indikátor je stále zapnutý a bzučiak nie je tón; keď je vypnutý, SPUSTIŤ indikátor je vypnutý bzučiak nie je tón. Po vstupe do režimu ochrany, bzučiak klesnú alarm a SPUSTIŤ kontrolka bude blikať.

3, nabíjanie a vybíjanie kapacity a čas automatické štatistiky,

tak dlho, ako výstup je zapnutý (SPUSTIŤ indikátor je vždy zapnuté), ak chcete začať štatistiky, vypnúť výstup (SPUSTIŤ kontrolka nesvieti), stop štatistiky, power-down štatistiky sú automaticky vymažú, v zobrazenie kapacity a čas, Kedy rozhranie je stlačené, dlhým stlačením tlačidla - zodpovedajúce údaje môžu byť vymazané. Prosím, zrušte štatistiky pred spustením štatistík. Maximálny výbojový kapacita (ASM) a maximálny výbojový čas (OHP) môžete zapnúť alebo vypnúť v nastavení mode (predvolene vypnuté). Po otvorení, prahovú hodnotu možno nastaviť. Keď prahová hodnota je prekročená, výstup sa automaticky vypne, a bzučiak alarmy. Batéria je nabitá a vybiť.

4. Stanovením príslušného prepäťová ochrana prahov a podpätie na ochranu hranicu, preplatok a overdischarge ovládanie batérie môžu byť realizované. Pre podrobné prevádzky, pozri 4.4 Produkt Príklad použitia.

5. Ideálny softvér a hardvér ochrany mechanizmus, a softvér na ochranu prah môže byť upravená. Po softvér na ochranu, výstup je vypnutý.

Hardvér ochrany:

Modul vstupného portu má anti-reverzný ochranu, a naopak spojenie nehorí.

Softvér na ochranu:

OVP (over voltage protection (predvolené 38V, možno nastaviť sami, po, cez-napätie, ochrana, SPUSTIŤ indikátor bliká, LCD displej, rozhranie sa zobrazí OVP. V nabíjanie batérie, nastavenie vhodné prah môže sa účinne brániť batérie preplatok);

OCP toz (predvolené 5.5 A, je možné nastaviť sami, po prepäťová ochrana, SPUSTIŤ indikátor bliká, LCD displeje OCP);

Funkcie opp over power protection (predvolené 200W, možno nastaviť sami, po viac ako ochranu napájania, SPUSTENIE indikátor bliká, LCD displeje funkcie opp);

OTP nad teplotou prostredia (predvolené 80 °C, je možné nastaviť sami, po viac ako teplotná ochrana, SPUSTIŤ indikátor bliká, LCD ukazuje CDG);

LVP podpätie ochrany (predvolené 4.8 V, je možné nastaviť sami, po podpätie ochrany, SPUSTIŤ indikátor bliká, LCD ukazuje LVP, v zabránili elektrostatickému výboju z batérie test a iné aplikácie, nastavte príslušnú LVP, môže sa účinne brániť batérie viac-výtok, tak, aby nedošlo k poškodeniu batérie

6, napätie a prúd meter výstup je v predvolenom nastavení povolené.

7, všetky settable parametre podpora power-down skladovanie.

Produkt rozhranie podrobnosti

1, normálny režim rozhrania

Poznámka: Krátko stlačte tlačidlo SW prepnúť zobrazenie prúd, výkon, vypúšťanie kapacity a vypúšťanie čas displeja. Stlačte a podržte SW tlačidlo na prepínanie zobrazenia z napätia a teploty na displeji. VON sa zobrazí, keď je výstup je zapnuté, a VON sa nezobrazuje, keď je výstup je vypnutý.

2, protection mode rozhranie

Poznámka: Ak sa parameter merané napätie ammeter prekročí prah nastavený parameter, zadajte protection mode, zobrazí ochrany kód, výstup je vypnutý, LED kontrolka bliká, a bzučiak alarmy. V chránenom režime, stlačte tlačidlo NA ukončenie režimu ochrany.

Štítky: ac ampermeter, dc zaťaženie, aktuálne tester, veľké ammeter, Zaťaženie, indikátor stavu batérie, kyselina indikátor batérie, prenosné dotykový displej, batéria spp, ac voltmetr.

 • Číslo Modelu: Volt Panel Meter
 • Typ Displeja: Digitálny Len
 • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
 • Rozmery: Ako pic zobraziť
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Názov Značky: OOTDTY
 • Prevádzková Teplota: Normálna
 • Certifikácia: ŽIADNE
 • Trieda Presnosti: Na vysokej úrovni
 • Zdroj Napájania: Normálna
Doplňujúce údaje