2 ks Oko Optometry Skúšobné Šošovky Klip Nastaviť Úroveň Pravítko
€25.55

2 ks Oko Optometry Skúšobné Šošovky Klip Nastaviť Úroveň Pravítko

0 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:f174758

Optometry Optické Oftalmologické Skúšobné Šošovky Klip Rám S Úrovňou Pravítko 1. Klipy na pacienta okuliare pre nad-lom. 2. Držať tri skúšobné šošovky. 3. Kovové pružiny klipy sú potiahnuté gumenou. 4. Vyhnúť vertex vzdialenosť chyba medzi phoropter a okuliare. 5. Prevádza detské predstavenie rám dieťaťa skúšania rám. 6. Drží štandard 1 1/2"(38 mm) skúšobné šošovky. 7. Objektív bunky jednotný Zoznam Balíkov : 2 x skúšobné šošovky klip Platby : Escrow je našim preferovaným spôsobom platby, akceptujeme aj rôzne platby, ako je to uvedené nižšie: Upozornenie : Dovozné clá,dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu.Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred nákupom. Zásielky: Prepravné bude usporiadané do 7 dní po zaplatení Všetkých tovar bude odoslaný na dodaciu adresu, ktorú ste jej poskytli. Prosím, uistite sa, že vaša adresa je správny Friendly & Znalý Služby Zákazníkom Tím Náš priateľský a znalý zákazník služby tímy sú tu pre vás. Odpovedať na všetky otázky v priebehu 24 hodín. Ak si želáte kontaktovať Babyface Tím prosím pošlite nám správu prostredníctvom Ali správy systému. Krmivo späť

1)Vaša spokojnosť je naša snaha,takže ak tam je niečo, aby ste nespokojní,(vrátane našich produktov a služieb,alebo niečo iné),prosím, kontaktujte nás pre vás slúžiť opäť predtým, než si dať príkaz, aby spor, budeme sa snažiť vyriešiť tento problém pre vás. 2) Ak ste spokojní s našimi položky a našich služieb, prosím zanechať Postive spätnú Väzbu (5 hviezdičiek ) pre nás je veľmi dôležité pre nás, aby sme vám ponúkli naše najlepšie služby nabudúce.

Štítky: phoropter refractor, probines, optometry skúšanie, optometry optician skúšanie, optician okuliare test, optometry optické, digitálny lensometer, test zraku, optické skúšobné, optometry objektív.

  • DIY Dodávky: Kovoobrábanie
  • Typ Výstupu: /
  • Číslo Modelu: /
Doplňujúce údaje