3KS Zvuk Gitár otvor Vložka na DREVO Pre Klasické gitary, Gitarové Príslušenstvo YKQ105
€14.96 €14.21

3KS Zvuk Gitár otvor Vložka na DREVO Pre Klasické gitary, Gitarové Príslušenstvo YKQ105

1 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:f160

Názov produktu: Úst kolo kvet/zvuk palice kvet Model: Klasická gitara Pôvodu: Južná Kórea Výrobku materiál: masívne drevo, Mozaiky, kvet, celuloid špecifikácie Produktu: pozrite si skutočný výkresy popis Produktu: výtvarné spracovanie, jedinečný dezén, jasné farby, štandardnej veľkosti. Vhodné pre vysoký stupeň klasickú gitaru. Jej svieže farby, jasný vzor, ústa koleso je základné príslušenstvo v gitara robiť, hrať dekoratívne dokončovacie úlohu. Metódu výberu ozdobný štýl: 1 osobných hobby: 2 veľkosť zvuk palice: 3 zápas so zvukom barel okraji štýl. Gitary sú vyrábané bez lepidla a zvukové otvory sú hrubé. To nie je hotové gitara dekorácie. Robia gitary. Poznámka: To nemôže byť použité na výzdobu skončil gitary. To sa používa, aby gitary. To musí byť zárezom a mozaikové. Zväčšenie: môžete Si vybrať.

O NÁS:

Vitajte V Našom Obchode

1. Nemáme tisíce produktov sú naše výrobky konkurencieschopné ceny a vysokej kvality. Sme zakro falošné a povýšeneckým produkty. Dúfame, že môžeme nadviazať dlhodobú spoluprácu s hudobným nástrojom spoločnosti a predávať ich vo svete.Ak potrebujete veľké množstvo z našich produktov, prosím, kontaktujte nás. Sme vám najlepšie zľavy.

2. Ak váš produkt súťažiť o cenu, môžete nás kontaktovať. Môžeme predávať v Čínskom trhu.Každý rok, sme sa zúčastnili v Šanghaji Medzinárodný Hudobný Nástroj Výstava (Hala E3),Ak by ste tiež navštíviť nástroj výstavy, môžete nás kontaktovať.

O Nás:

1. Vitajte v našom obchode. Ako líder v Číne, Gitarové časti saler, máme tisíce druhov výrobkov, ktoré takmer pochádza z Japonska a Južnej kórey. Naše produkty sú konkurencieschopné ceny a vynikajúcej kvality. Sme boj proti falšovaným a povýšeneckým produkty.Dúfame, že sme mohli vytvoriť dlhodobej spolupráce vzťah s Hudobným Instrumens Spoločnosti a salers vo svete.Ak máte produkt, ktorý konkurencieschopné ceny, môžete nás kontaktovať. Môžeme predaja na Čínskom trhu.

2. Ak potrebujete naše výrobky vo veľkom množstve , môžete nás kontaktovať. Budeme vám zľavu.

3. Sme v obmedzených zásob , ak potrebujete množstvo extrémne veľké , musíte nás informovať. Budeme ho objednať vopred.

Poštovné A Vrátiť:

1. Sme zasielanie do celého sveta, okrem niektorých odľahlých oblastí. Medzinárodné zásielky sú odosielané Foody.news Štandardná Doprava,Čína Príspevok Air Mail , e-EMS EMS alebo . Dodacie lehoty sa môžu líšiť v závislosti od určitých dôvodov, ako sú čísla leteckých spoločností do vašej krajiny a rýchlosť spracovania colných a pošta. Dodacia lehota sú nasledovné:

EMS : 7-20 pracovných dní

e-EMS: 7-20 pracovných dní

Čína Príspevok Air Mail: 20-60 pracovných dní

Foody.news Štandardná Doprava: 16-35 pracovných dní

2. Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v komoditné ceny alebo náklady na prepravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie alebo nákupom. Prostredníctvom e-paket, môžete sledovať informácie o sledovaní vášho položky v odkaz www.17tarck.com. Pls poraďte sa s vaším miestnym pošte, či súhlasia, alebo nie.

3. Colné poplatky sú bežne účtované prepravné spoločnosti alebo získané, keď vyberiete položku hore. Tieto poplatky nie sú dodatočné poplatky za dopravu.

Platby

1. Prijímame PayPal, alipay a banka zaplatení. Ako pre platené produkty ,zabezpečíme shippment do dvoch dní. Ak chcete, aby sa vo veľkom množstve, môžete nás kontaktovať , poskytneme vám zľavu. Vráti sú prijateľné, môžete vrátiť všetky položky do 14 dní od doručenia na vrátenie peňazí alebo výmenu položky. Prosím, kontaktujte nás pre referrence číslo, ak sa chcete vrátiť tovar. Prosím, všimnite si, že kupujúci sú zodpovední za poštovné na vrátenie, položky sa vráti, musí byť v pôvodnom stave, ktorý zahŕňa značky a každom obale a my budeme posielať iba na výmenu alebo vrátenie peňazí po obdržaní vrátenej položky.

2. Budeme testovať všetky položky, aby sa uistite sa, že ste v dobrom stave pred odoslaním, a oni budú balené opatrne, aby sa zabránilo poškodeniu pri preprave. Avšak, sme si plne zodpovedný za DOA(Chyba Pri Príchode) položiek, kontaktujte nás, ak dostanete chybné položky, pošleme vám ďalší pre voľný alebo problém, vám vrátime plnú sumu záleží na vašej voľbe.

Štítky: luthier rovina, luthier, Vsadenie, abalone vložkou materiál, gitary, intarzia, stolička gitara, hmatníka gitary, akustické gitary, zvuk palice, black gitary, intarzia materiál, akustické gitary, zvuk palice vložkou.

  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Číslo Modelu: Zvuk Gitár Diera Kruh
  • Druh: Gitara Hmatník Materiál
Doplňujúce údaje