Keramické Ryža Misy Riad Dvojité Ucho s Vekom, Polievkové Misy Jednoduché a Kreatívne Šalát Fréza Misy Akuhome
€16.49 €11.54

Keramické Ryža Misy Riad Dvojité Ucho s Vekom, Polievkové Misy Jednoduché a Kreatívne Šalát Fréza Misy Akuhome

2 Recenzie | Napísať recenziu
 • Dostupnosť:Skladom
 • Kód Výrobku:f1527

Platby

1.Ak máte ešte nejaké otázky na platobné, neváhajte nás kontaktovať.

2.Na ochranu vašich záujmov,vaša platba bude dočasne v držbe Sos,a nebudú poskytnuté na nás, kým sa dostanete vašej objednávke a že sú spokojní s tým. Poštovné a Dane

1.Budeme posielať položky do 1-5 dní po systém potvrdí kupujúci platby.

2.Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane,kupujúci sú zodpovední za ciel.

3.Vrátime kupujúci, ak kupujúci vráti položky do 15 dní od kupujúcich prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak,kupujúci by mali mať vrátiť prepravné nákladné a uistite sa, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok.

4.Ak chcete získať položka rýchlejšie,prosím, kontaktujte nás platiť ďalšie náklady na dopravu, ponúkame vám nasledujúce rýchlejšie a lacnejšie poštovné spôsobmi:UPS,DHL,Fedex,TNT,DEPX,EMS.Prostredníctvom týchto spôsobov, ako môžete získať položka asi do 5-7 pracovných dní. Návrat&Vrátenie Peňazí

V týchto prípadoch, vráti akceptované a kupujúci zaplatí vrátiť expedičný poplatok, alebo udržať položku a dohodnúť sa s predávajúcim na vrátenie sumy.

1. Položky kupujúci dostal, ako je popísané vyššie.

(Poznámka: vzhľadom k rozdielu rozlíšenie displeja a ľahkosť, môže existovať malý bitový farebný rozdiel v realite , ktorá nedáva žiadny zmysel samotného výrobku; všetky rozmer poskytovaných informácií je ručné meranie, môže spôsobiť prípustná chyba od 0,5-1 cm . Ďakujem za pochopenie.)

2. Položky s akékoľvek problémy s kvalitou.

(Poznámka: je To takmer nemožné, pretože nízkej kvality, ako všetky produkty, ktoré ponúkame, sú najvyššej kvality za konkurencieschopné ceny. Nie je potrebné sa obávať, že.)

3. Čo môžem urobiť, ak sme si rozbité fľaše?

(Poznámka: Ukázať nám, obrázky, a my vám pošleme nové pre vás!)

4. Je to pre mňa urobiť hromadne, nákup vo vašom obchode?

(Poznámka: Áno. Ak by ste chceli robiť hromadné nákupy, môžete kontaktu s nami diskutovať o veľkoobchodné ceny. Budeme poskytovať vám najlepšie ceny.)

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, prosím, neváhajte nás kontaktovať. Rosalinda budú vždy poskytovať vám najlepšie služby a produkty. Spätná väzba

Vaša spokojnosť je naša motivácia presunúť furthur.ak ste spokojní so svojím nákupom v našom obchode.prosím, láskavo nechajte pozitívnu spätnú väzbu.lf máte akékoľvek problémy ,sme tu vždy stojí za náš produkt a bude sledovať vašu otázku, kým je to vyriešené.

Štítky: doska porcelánu, polievka misa, smalt kuchyňa, jedlo severskej, misku ryže, polievka misy, lp2985aim5, reštaurácia misku ryže, rýchly šalát fréza misa, misa z nerezovej ocele.

 • Keramické Typ: Porcelán
 • Riadu Typ: Misky
 • Certifikácia: CIQ
 • Vzor Typ: Pevné
 • Materiál: Keramické
 • Funkcia: Skladom
 • Číslo Modelu: 18W31-15
 • Množstvo: 1
 • Názov Značky: AKUHOME
Doplňujúce údaje