DreamWear Nosový Gél Vankúš s Pokrývky hlavy
€88.08

DreamWear Nosový Gél Vankúš s Pokrývky hlavy

2 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:f145450

Na DreamWear Nosový Gél Vankúš CPAP Masky s Pokrývky hlavy - Fit Pack ponúka alternatívne terapie možnosť pôvodné nosné DreamWear. Namiesto vankúš, ktorý pokrýva obe nozdry, zahrnuté nosový gél vankúše tesnenie v každej nosovej dierky individuálne.

Funkcie:

Nosový Gél Vankúše

Duté Rám

Textílie Rám Zábaly Zahrnuté

Otvorte dohĺad

Neinvazívne Dizajn

Otočná Top-of-Vedúci Pripojenie

Nosový Gél Vankúše

Nosovej vankúše pre DreamWear masky sú integrované do vankúš štýl rám, ktorý zaskočí zapnutie a vypnutie DreamWear ľahko a rýchlo. Nosovej vankúše majú gél vložiť, ktorý pomáha podporovať pohodlie na nosnú dierku a zároveň podporuje spoľahlivé tesnenie. Tento fit pack obsahuje všetky tri veľkosti nosový gél vankúše: malé, stredné a veľké.

Duté Rám s Textílie Zábaly

Ako z populárnej pôvodné nosné verzia DreamWear, maska, má duté rámu, ktorá umožňuje CPAP air cestovať cez dosiahnuť nosovej vankúšov. Vzduch môže cestovať na oboch stranách rámu neobmedzený, alebo prostredníctvom jednej strane, ak druhej strane je blokovaný kladený na počas strane-spanie. Textílie rám zábaly sú zahrnuté pre dodatočné pohodlie.

Rám drží pripojenia náhlavnej súpravy, nosové vankúšiky a lakťov, čo pre rýchlu montáž a demontáž. Tento fit pack obsahuje médium rám, ktorý vyhovuje väčšine používateľov, ale aj iné veľkosti sú k dispozícii pre nákup, ak sú potrebné a sú zameniteľné. Rám a vankúše sú vyrobené zo silikón polykarbonátu, nie latex.

Neinvazívne Dizajn s Otvoreným dohĺad

S jedinečný dizajn rámu na oboch stranách hlavy, väčšina tvár je voľný, vrátane priamej viditeľnosti. Otvorený dohĺad umožňuje nočné čítanie a minimálny kontakt bodov masky pomôcť vyhnúť podráždeniu a užívateľ klaustrofóbie.

Otočná Top-of-Vedúci Pripojenie

Na hadicu na DreamWear maska je v hornej časti hlavy pomocou otočná oblúková. S pripojením na hornej časti hlavy, hadica môže byť smerované nahor a smerom od užívateľa, ktorý pomáha vyhnúť sa nepríjemné pocity z toho, hadice blízkosti používateľa tvár a telo.

Štítky: cpap, cool gél vankúš, bpap, ortézy pokrývky hlavy kovov, dreamwear maska, cpap masky nosovej, cpapmask, cpap stroj maska, cpap nosovej, bmc cpap masky.

  • Položka Druh: Traky & Podporuje
  • Účinok: Zlepšenie Spánku
  • Číslo Modelu: Nosový Gél Vankúš
Doplňujúce údaje